Tento web používá soubory cookie. Některé jsou pro provoz webu nezbytné, jiné slouží pro měření návštěvnosti a můžete o jejich použití rozhodnout sami.
Své nastavení můžete kdykoli změnit přes odkaz „Cookies“ v patičce webu.
ID: 77656
URL: https://www.biolib.cz/cz/imagecomments/id77656/ Odkazová funkce: [[ic:77656;Komentáře k obrázku]]
Administrátoři BioLibu si vyhrazují právo smazat vulgární komentáře, jakož i komentáře netýkající se tématu.
Pokud chcete fotografii určit nebo přesunout do jiné kategorie, přihlašte se a použijte raději formulář na přidávání popisků a ne funkci "Komentáře".
Pokud se nechcete z nějakého důvodu přihlašovat, berte na vědomí, že pokud neuvedete svoje jméno, nemůžeme Vás uvést u fotografie jako autora determinace.
Pane magistře, prosím Vás uveďte také rozměr askospor. Ty potvory rostou z lískových jehněd dvě. C. caucus i C. coryli. Bez mikroskopie bohužel musím ponechat určení nejisté, jako cf.