Tento web používá soubory cookie. Některé jsou pro provoz webu nezbytné, jiné slouží pro měření návštěvnosti a můžete o jejich použití rozhodnout sami.
Své nastavení můžete kdykoli změnit přes odkaz „Cookies“ v patičce webu.
ID: 240702
URL: https://www.biolib.cz/cz/imagecomments/id240702/ Odkazová funkce: [[ic:240702;Komentáře k obrázku]]
Administrátoři BioLibu si vyhrazují právo smazat vulgární komentáře, jakož i komentáře netýkající se tématu.
Pokud chcete fotografii určit nebo přesunout do jiné kategorie, přihlašte se a použijte raději formulář na přidávání popisků a ne funkci "Komentáře".
Pokud se nechcete z nějakého důvodu přihlašovat, berte na vědomí, že pokud neuvedete svoje jméno, nemůžeme Vás uvést u fotografie jako autora determinace.
Robert Flogaus-Faust [ 19.04.2014 14:40:01 ]:
Determination confirmed botanist Ing. George Danihelka
I quote from the email
it is almost certainly Arabis auriculata. Stellate hairy annual from! Arabis hirsuta looks different, is a two-year (= rosette) to multi-much sturdier and flowers and six weeks later.