CZ EN
HLEDAT  

Informace o determinaci

Determinace: Isara badia (Reeve, 1844)

Autor obrázku: Jansen, P.

Autor determinace a ověření odborníky

Funkce umožňuje odborníkům ověřovat cizí determinace. Registrovaní uživatelé mohou pomocí formuláře vyjadřovat svůj souhlas s determinací druhu. Autor fotografie, správci galerie i ostatní uživatelé pak mají lepší přehled o tom zda a kdo určení fotografie kontroloval.

Používejte prosím formulář pouze v případě, kdy jste si jistí, že riziko záměny s jiným druhem je nízké. Pokud s determinací nesouhlasíte nebo ji považujete za nejistou, použijte formulář pro návrh změny determinace Přidat určení nebo funkci Komentáře.
UživatelNázorTaxon
Jansen, P.DeterminaceIsara badia (Reeve, 1844)

Historie determinací

UživatelOperaceDatumTaxonAutor determinace
Jan DelsingZaloženo20.07.2018 01:32:43Mitra badiaJansen, P.
Jan DelsingZměna taxonu20.07.2018 01:40:51Isara badia
Původní název: Mitra badia

Možnosti podílení se na BioLibu

K obrázkům v galerii, ať už potvrzeným nebo nepotvrzeným, můžete přidávat či měnit jejich determinaci (určení), pomáhat ověřovat cizí determinaci, nebo psát k obrázku komentáře. Více zde

Přidat nebo změnit určení
Přidat komentář