CZ EN
SEARCH  

Comments

Image author: Jiří Berkovec

BioLib administrators can delete any offending comments or comments not related to image.

If you want to determine this image you should log in and use special form for adding determinations instead of function "Comments".

If you don't want to log in for some reason please include your name to the comment, otherwise we can't assign your name as an author of determination.
*
*
? * Input this word as number: five:

* Fields marked with an asterisk are mandatory.


 

 
 
Records 1 to 2 of 2  
Pavel Buršík   [2009-02-05 20:45:59]
[Reply]
Já rovněž naprosto souhlasím s paní Mgr. Kromě toho myslím, že by se jako ilustrativní fota biotopů měly sávat jenom opravdu zcela typická. Ale, nenechte se odradit, vyfotografovat dobře biotop je velice náročná a nevděčná práce, kdy to pak na fotografiích často vychází jinak než ve skutečnosti. Ono není ani vyloučeno, že z dalšího kontextu skutečně může vyplývat, že to ta X12 je, ovšem tahle fotka skutečně není reprezentativní.
Ivana Paukertová   [2009-02-05 20:25:51]
[Reply]
Nejspíš klasifikovat jako okolní les, i když toto by mohlo být i něco lepšího, ale X12 to v žádném případě není. Mohu požádat o doplnění lokality? Existují nějaké jiné fotky z tohoto místa? například detaily bylinného patra nebo pohled z jiného úhlu?
 
 
Records 1 to 2 of 2