CZ EN
SEARCH  

Help

CZ  
Zasílání příspěvků do diskuzních místností, psaní komentářů k taxonům a k obrázkům podobně jako posílání vzkazů uživatelům zaregistrovaným v BioLibu funguje na stejném principu.

Nepřihlášený uživatel může (ale nemusí) vyplnit pole odesílacího formuláře "jméno" a "email", do vzkazů psaných přihlášeným uživatelem se tyto údaje doplňují automaticky. Dále se z kdokoliv může dostat na profil autora příspěvku, kde si každý zaregistrovaný uživatel může úvest různé další informace o oboru svého zájmu, o kontaktu a podobně.

Zaregistrovaný uživatel má také možnost nahrát si do systému ikonku, která se bude zobrazovat u jeho příspěvků.

Po odeslání příspěvku už není možno dále ho editovat (mohlo by to narušit strukturu diskuze). Ke kontrole, zda příspěvek bude vypadat tak jak si představujete je možné vyžít tlačítka "náhled", které zobrazí příspěvek bez jeho odeslání. Takto můžete například vyzkoušet, zda jste správně použili HTML formátování a nebo odkazové funkce.

Komentáře a příspěvky v diskuzních fórech máte možnost po sobě smazat (pouze pokud jste přihlášení a jedná se skutečně o váš příspěvek), odeslanou poštu nikoliv. V diskuzních místnostech mohou vzkazy mazat také správci těchto místností. Komentáře u obrázků mohou promazávat administrátoři galerie, podobně administrátoři databáze taxonů mohou mazat komentáře k taxonům.


Last change: 2006-01-23

Related help topics


Contributions to BioLib

Comments