CZ EN
HLEDAT  

Uživatel

Ondřej Zicha

Přihlašovací jméno: ozicha
Čas poslední návštěvy: 14.08.2022 14:15:51
Uživatel v posledním měsíci navštívil svůj účet
Počet návštěv: 17759
WWW: https://www.zialib.com/
Země: Česko
E-mail: ondrej.zicha(na)gmail.com

Podílení se na BioLibu

Práva

Globální práva

Systémový administrátor, Taxonomie, Slovník, Galerie, Odkazy, Kalendář akcí, Články, Nápověda, Biotopy, Lokality, Popisy taxonů

Taxonomická práva

Coleoptera - Taxony, Specializace
Echinodermata - Taxony

Spoluzakladatel a hlavní programátor BioLibu. Přírodověda (jmenovitě entomologie a paleontologie) je pro mne sice jen koníček, zato koníček, kterému se věnuji již od dětských let. Stránky o přírodě jsem chtěl vytvořit od doby co jsem se poprvé setkal s počítačem, ale to co mělo původně fungovat jako atlas českého hmyzu se rozrostlo až do dnešních rozměrů. Myšlenka napsat nástroj, který by komukoliv umožnil vytvořit si na internetu systém nějaké skupiny rostlin, hub či živočichů, která ho zajímá, mne natolik fascinovala, že jsem neodolal a pustil se do práce.

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se mne zeptat. Na vykání netrvám :)

Oblasti specializace

Upřesnění autorských práv k obrázkům tohoto uživatele

Fotografie mohou být zdarma použity na jakýchkoliv stránkách nebo otištěny v časopisech, ale pouze po předchozí domluvě. U fotografií by mělo být uvedeno moje jméno a adresa https://www.biolib.cz. Některé fotografie mohu dodat i ve vyšší kvalitě.

Zpráva

Pokud nemá uživatel zapnuté přeposílání zpráv, může si odeslané vzkazy přečíst pouze pokud se přihlásí na svůj účet. Berte prosím na vědomí že některé účty jsou málo navštěvované nebo opuštěné a je jistější napsat uživateli vzkaz přímo na emailovou adresu, pokud ji uvádí.
*
*
? * Zadejte pomocí číslice slovo pět:

* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.