CZ EN
HLEDAT  

Nápověda

Možnosti přidávání obrázků pro majitele internetových fotogalerií

Pokud provozujete nějakou internetovou galerii fotografií rostlin, hub či živočichů, a rádi byste svoje dílo zpřístupnili ještě většímu počtu uživatelů (a tím pádem v případě prodejních fotogalerií i potenciálních zákazníků), využijte možnosti publikovat fotografie na BioLibu.

U každé fotografie bude vedle jména autora uveden odkaz na Vaše stránky, což Vám může zvýšit návštěvnost (a také zlepšit pozici v internetových vyhledávačích). Kromě toho pomůžeme ověřit Vaše determinace a budete informováni pokud se nějaké časem změní.

Podmínky jsou podobné jako u ostatních přidávaných fotografií (více zde: pravidla pro přidávané fotografie). Dále by Vás mohlo zajímat toto:

- ve fotografiích může být uveden copyright i odkaz na fotogalerii, pokud není nějak vyloženě rušivý, např. jako vodotisk přes celou fotografii (jsme ochotni po dohodě copyright sami dodělávat)

- obrázky mohou být libovolné velikosti, nejlépe však s delší stranou větší než 500 bodů a menší než 800 bodů

- fotografie by měly být pokud možno bez rámečků (jsme ochotni rámečky sami ořezávat)

- pod každou fotografií bude uvedeno Vaše jméno, odkaz na stránku fotogalerie a lze doplnit libovolný upřesňující autorský text (jak jednotlivě tak globálně pro všechny fotografie)

Obrázky lze nahrávat jednotlivě přes standardní formulář, nebo je lze administrátorům po domluvě zaslat poštou na CD, vystavit ke stažení z internetu, nebo jsme i ochotní vybrat a stáhnout si obrázky z Vaší fotogalerie sami, a nahrát je hromadně (více zde: hromadné přidávání fotografií).

Příklady:


Poslední změna: 13.06.2010

Související témata


Možnosti podílení se na BioLibu

Komentáře