CZ EN
HLEDAT  

Check-list - taxony

<< Check-listy

Fosilní: Pouze fosilní druhy

Nastavit pořadí: Abecedně

 
Záznam 1 až 100 z 111  
[1] 2

Tentaculita > Cornulitida > Cornulitidae

Conchicolites rossicus Vinn & Madison, 2017
Cornulites sterlingensis Meek & Worthen, 1866

Mollusca - měkkýši > Bivalvia - mlži > Cyrtodontida > Cardiolidae

Cardiola signata Barrande, 1881

Mollusca - měkkýši > Cephalopoda - hlavonožci > Agoniatitida - anarcestidi > Mimosphinctidae

Mimosphinctes tenuicostatus Bogoslovsky, 1963

Arthropoda - členovci > Cheloniellida

Paraduslia talimaae Dunlop, 2002

Arthropoda - členovci > Insecta - hmyz > Coleoptera - brouci > Cupedidae

Priacma striata Ponomarenko, 2000

Arthropoda - členovci > Ostracoda - lasturnatky > Podocopida > Bairdiocyprididae

Longiscula arcuaris Neckaja, 1958

Arthropoda - členovci > Ostracoda - lasturnatky > Podocopida > Healdiidae

Arthropoda - členovci > Ostracoda - lasturnatky > Platycopida > Kloedenellidae

Uchtovia polenovae Egorov, 1950

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Agnostida > Condylopygidae

Condylopyge carinata vicina Egorova in Savitskiy et al., 1972

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Asaphida > Asaphidae

Homotelus taimyricus Balashova, 1959
Isotelus pregradnicus (Balashova, 1959)
Pseudobasilicus lawrowi (Schmidt, 1904)
Stegnopsis nordica (Balashova, 1959)

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Asaphida > Remopleurididae

Brachypleura kluevkaensis (Balashova, 1959)
Pararemopleurides ornatissimus Ebbestad & Fortey, 2019
Robergia nikolaiseni Ebbestad & Fortey, 2019
Robergia subtilis Ebbestad & Fortey, 2019

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Corynexochida > Illaenidae

Bumastoides taimyrica (Balashova, 1959)
Stenopareia borealica Balashova, 1959

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Corynexochida > Styginidae

Bronteopsis tenuirhachis Ebbestad & Fortey, 2019
Stygina latifrons (Portlock, 1843)
Stygina latifrons

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Lichida > Lichidae

Amphilichas taimyricus (Balashova, 1959)

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Phacopida > Cheiruridae

Ceraurinus taimyricus Balashova, 1959
Sphaerexochus taimyricus Balashova, 1959
Whittakerites kluevkaensis (Balashova, 1959)
Xylabion nordicum (Balashova, 1959)

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Phacopida > Pterygometopidae

Achatella taimyrica (Balashova, 1959)
Carinopyge fracta Maksimova, 1955
Carinopyge spinifera Balashova, 1959
Ceratevenkaspis armata Kramarenko, 1952
Ceratevenkaspis parnaica Balashova, 1959
Denella borealica (Balashova, 1959)
Evenkaspis marina Kramarenko, 1952
Evenkaspis mirabilis Ebbestad & Fortey, 2019
Evenkaspis zlobini (Balashova, 1959)

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Proetida > Telephinidae

Telephina mobergi (Hadding, 1913)

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Ptychopariida > Ityophoridae

Taimyraspis taimyrica Balashova, 1959

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Trinucleida > Dionididae

Dionide trigintasegmentata Ebbestad & Fortey, 2019

Arthropoda - členovci > Trilobita - trilobiti > Trinucleida > Raphiophoridae

Ampyxella borealica (Balashova, 1959)
Ampyxina taimyrica Balashova, 1959
Raymondella plastron Ebbestad & Fortey, 2019

Bryozoa - mechovci > Stenolaemata > Cryptostomida - mechovky krytoústé > Hyphasmoporidae

Petaloporella remota Gorjunova, 1992

Brachiopoda - ramenonožci > Lingulata > Acrotretida > Biernatidae

Opsiconidion minor Popov, 1981

Brachiopoda - ramenonožci > Lingulata > Siphonotretida > Siphonotretidae

Alichovia ramispinosa Gorjansky, 1969

Brachiopoda - ramenonožci > Paterinata > Paterinida > Paterinidae

Lacunites balashovae Gorjansky, 1969

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Spiriferida > Martiniidae

Eomartiniopsis elongata Sokolskaja, 1941
Eomartiniopsis helenae Sokolskaja, 1941
Eomartiniopsis lazutkini Rzhonsnitskaya, 1952
Eomartiniopsis ovalis Sokolskaja, 1941

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Spiriferida > Cyrtiidae

Havlicekia secans (Barrande, 1848)

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Spiriferida > Ambocoeliidae

Emanuella pseudopachyrincha (Tschernyschew, 1887)
Ilmenia altovae Nalivkin, 1941

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Spiriferida > Reticulariidae

Undispirifer microspinus (Chalfin, 1950)

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Pugnacidae

Pugnax voroni Nalivkin, 1930

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Rhynchotrematidae

Stegerhynchus daphne (Barrande, 1847)

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Trigonirhynchiidae

Nymphorhynchia asiatica Rzhonsnitskaya, 1956
Nymphorhynchia bischofioides Rzhonsnitskaya, 1956
Rostricellula subrostrata Nikiforova, 1955

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Hypothyridinidae

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Innaechiidae

Decoropugnax berenice (Barrande, 1847)
Decoropugnax linguatus (Chodalevič, 1939)

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Rhynchonellida > Camarotoechiidae

Camarotoechia modica (Barrande, 1847)
Linguopugnoides carens (Barrande, 1879)

Brachiopoda - ramenonožci > Rhynchonellata > Atrypida > Atrypidae

Spinatrypina margaritoides Rzhonsnitskaya, 1964

Brachiopoda - ramenonožci > Strophomenata > Strophomenida > Rafinesquinidae

Glossoleptaena emarginata (Barrande, 1879)
Leptaenopyxis bouei (Barrande, 1848)
Pseudoleptaena distorta (Sowerby, 1840)

Brachiopoda - ramenonožci > Strophomenata > Orthotetida > Derbyiidae

Streptopomum mjatschkowensis (Sokolskaja, 1952)

Brachiopoda - ramenonožci > Strophomenata > Orthotetida > Schuchertellidae

Echinodermata - ostnokožci > Rhombifera > Dichoporita > Hemicosmitidae

Echinodermata - ostnokožci > Homostelea > Cincta > Trochocystitidae

Echinodermata - ostnokožci > Homostelea > Cincta > Rozanovicystidae

Hemichordata - polostrunatci > Pterobranchia - křídložábří > Graptoloidea > Normalograptidae

Normalograptus angustus (Perner, 1895)
Normalograptus angustus

Hemichordata - polostrunatci > Pterobranchia - křídložábří > Graptoloidea > Neodiplograptidae

Metabolograptus ojsuensis (Koren’ & Mikhaylova in Apollonov et al., 1980)

Chordata - strunatci > Therapsida > Biarmosuchidae

Biarmosuchus tener (Tchudinov, 1960)

Chordata - strunatci > Therapsida > Deuterosauridae

Deuterosaurus jubilaei (Nopsca, 1928)

Chordata - strunatci > Symmetrodonta - symetrodonti > Amphidontidae

Acinacodus tagaricus Lopatin, Maschenko & Averianov, 2010

Chordata - strunatci > Aves - ptáci > Struthioniformes - pštrosi > Struthionidae - pštrosovití

Chordata - strunatci > Mammalia - savci > Carnivora - šelmy > Felidae - kočkovití

Panthera spelaea Goldfuss, 1810 - lev jeskynní
Panthera spelaea - lev jeskynní

Chordata - strunatci > Mammalia - savci > Cetartiodactyla - sudokopytníci > Cervidae - jelenovití

Capreolus constantini Vislobokova & Kalmykov, 1995
Megaloceros giganteus (Blumenbach, 1799) - veledaněk
Megaloceros giganteus - veledaněk
Megaloceros stavropolensis Titov & Shvyreva, 2016
Orchonoceros gromovi Vislobokova, 1979
Praemegaceros pliotarandoides (de Alessandri, 1903)
Praesinomegaceros asiaticus Vislobokova, 1983
Praesinomegaceros venustus Vislobokova, 2009
Procapreolus moldavicus (Janovskaya, 1954)

Chordata - strunatci > Mammalia - savci > Cetartiodactyla - sudokopytníci > Bovidae - turovití

Bison priscus (Bojanus, 1827) - bizon pravěký
Bison schoetensacki Freudenberg, 1914 - bizon Schoetensackův
Bison schoetensacki - bizon Schoetensackův
Bos baikalensis (Verestchagin, 1954)
Gazella sinensis Teilhard de Chardin & Piveteau, 1930
 
Záznam 1 až 100 z 111  
[1] 2

Nastavení

 


Vysvětlivky

druh vyhynulý v oblasti popisované check-listem